aktualizováno: 14.05.2010 12:29:00

TŘEMEŠENŠTÍ PARTYZÁNI

Turnaj v Dolanech

Vítejte na stránkách Partyzánů !!!
Dne 28. června jsem sehráli náš druhý turnaj(BONO CUP), který se konal v Dolanech u Jaroměře.První zápas jsme zahájili proti Hořičkám kde hned v prvním poločase jsme dali první branku, kterou nám zařídil Martin Hažer a stav 1-0 jsme udrželi až do konce zápasu.Druhý zápas byl proti Vrátnu kde jsme měli velké problémy a nemohli jsme se dostat do šance, oproti Vrátnu ,který mělo velké šance, až z toho vystříkla Forestovi hořčice na dres ve, který si chtěl máchat párek,  ale naše zeď Lukáš Zlatník(Feťas) podržel náš tým a výsledek 0-0 patří právě Feťasovi. Ve třetím zapase se nic zvláštního nestalo oba týmy měli šance ale nedokázali je proměnit a tak Tř. Partyzáni vs. Barsa 0-0.Po tomto zápase jsme čekali pět zápasů a tak jsme měli čas dát si svačinku kdo si uďál a nebo si koupit teď už proslavenej párek s hořčicí a samozřejmě dobře vychlazené pivečko s velmi příjemnou obsluhou.Po dlouhé pauze jsme nastoupili proti Lejšovce kde se taky nic převratného nestalo a tak to skončilo 0-0. V předposlední zapase ve skupině jsme hráli proti Bambooche kde náš vynikající hráč Michal Wagenknecht(Wagy) prokopnul tu nulovou propast a zařídil gól na 1-0 . Poslední zápas ve skupině jsme sehráli proti Sylvárovu, kteří jsou velmi kvalitní mužstvo a tak jsme nechtěli nechat nic náhodě. Oba týmy hráli velmi kvalitně. První gól padnul do jejich sítě kde se prosadila naše turnajová posila Lukáš 1-0 . V následujících minutách jsme neudrželi nátlak a tak jsme inkasovali srovnávací gól na 1-1. Hráli jsme až do posledních minut kde opět dává gól Lukáš na 2-1 a tímto výsledkem skončil zápas a celá skupina, kde jsme byli druzí. Ve vyřazovacích zápasech jsme hráli proti domácímu Bonu . Oproti ostatním zápasům se hrálo 2x10 min. Zápas byl velmi vypjatý a napínavý kdo vypadne. První gól dala opět naše posila Lukáš na 1-0 netrvalo dlouho a ještě v tomto poločase Bono srovnalo na 1-1. Druhý poločas hrál každý naplno bohužel po našich velkých neproměněných šancí jsme dostali v posledních minutách gól na 1-2 a to nás poslalo domů.

Poděkováni: za pomoc v tomto turnaji : Lukášovi (čtvrtý zleva )

za kvalitní Fotografie : Zdeňku Vaisovi

Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek