aktualizováno: 14.05.2010 12:29:00

TŘEMEŠENŠTÍ PARTYZÁNI

Turnaj v Lejšovce

Vítejte na stránkách Partyzánů !!!

Dne 30. srpna 2008 jsme sehráli 19.ročník v Lejšovce v malé kopané. Po příjezdu nás ihned přivítal pořadatel alias Bolek, který tento turnaj pořádal.Než jsme si stačili obléknout dresy a dát si jedno ranní pivko na začátek turnaje , tak nás skásly dvě velmi pohledné a atraktivní slečny ,které po nás chtěly startovné.Po shlédnutí hřiště jsme si všimli na stolečku putovního pohárku, který jsme si okamžitě zamilovali a chtěli ho mít(viz. foto).První zápas jsme zahájili proti Lejšovce B kde jsme měli velmi mnoho promarněných střel a gólů čímž jsme si mohli zajistit 3 body , bohužel jsme akorde remizovali 0-0. Druhý zápas jsme od začátku pěkně sr(.)li.Bohužel to bylo vidět na výsledku když jsme prohrávali 2-0,druhý poločas jsme pár minut před koncem snížili na 2-1 zásluhou Adama Žižky . I když góly padají v každé minutě srovnat jsme už nedokázali a tak to skončilo 2-1 pro Smržov. Po tomto zápase jsme už měli poslední záchranu ,abychom vůbec postoupili ze skupiny a tím se dostat do semifinále   aby Lejšovka B prohrála .Čekáním na tento zápas jsme si zpříjemnili v místním bufetu kde jsme si dali pivko (jedno malí) a něco k snětku .Po odehraném zápase Smržov vs. Lejšovka B jsme dostali druhý dech ,jelikož Smržov porazil Lejšovku B 3-0.V semifinále jsme nastoupili proti Lejšovce A ,kde to bylo velmi na ostrý nože a též vyrovnaný zápas až do poslední chvíle kde muselo dojít až na penalty .Penalty byly též velmi vyrovnané ale neztratili jsme trpělivost a poslední pátá rozhodující penalta byla zvolena pro našeho kapitána Wagyho ,který nám svým gólem zajistil postup do finále a tím jsme vyhráli 1-0 na penalty. V poslední finálovém zápase jsme hráli už pohodový fotbálek , protože na putovní poháry nemáme ještě tak velkou poličku tak jsme se spokojili s krásným druhým místem a tak zápas skončil 0-3 pro Smržov .Gratulujme !!

Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek